İş Hayatı Konuşmacılığı, Özel Günlerde Konuşmacılık

İş Hayatı Konuşmacısı olarak Özhan Atalay şirketlerin geleceğini kurtarmaya yönelik yararlı konuşmalar yaparak, sürekli zarar ve yüksek maliyet gibi önemli sorunların çözümüne ışık tutuyor.

Müşterilerinizi, bayilerinizi, potansiyel müşteri ve bayilerinizi topladığınız özel günlerde kurumsal verimlilik ve efektif şirket yönetimi konularında gerek eğitmen, gerekse seminer ve konuşmacı olarak hizmet veriyor.

www.donusumyonetimi.com

Özel Günler Konuşmacısı

İş Hayatı Konuşmacısı

Birçok firmanın yeniden yapılandırılmasında rol oynayan Atalay, doğru bilgiye ulaşma, hataları tesbit etme, pratik çözümler getirme, aksiyonlar alarak uygulama ve sonuca ulaşma konusunda oldukça başarılı. İş dünyasında yapıcı çözümler arayan profesyonellere İş Hayatı Konuşmacısı olarak ufuk açıcı konuşmalar yapan Atalay; verimlilik arttırma, karlı büyüme, şirket kurtarma, maliyetleri düşürme, kurumsallaşma, yön değişikliği, zarardaki firmaları kara taşıma, organizasyon ve strateji değişiklikleri konularında aranan bir konuşmacı.

indeks konuşmacı ajansı

Özhan Atalay İş Hayatı Konuşmacısı

İndeks Konuşmacı Ajansı üyesi ve İş Hayatı Konuşmacısı Özhan Atalay,, geçmişte Century 21 Türkiye genel müdürlüğünü yapmış. Atalay, firmalara satış kuralları, insan davranışları psikolojisi ve liderlik gibi niş alanlarda sunumlar gerçekleştiriyor, danışmanlık yapıyor. Yöneticiler İçin Başarısızlık Rehberi adlı kitabı yayına hazırlanan Atalay iş dünyasında başarıyı yakalamak isteyenlere mevcut rekabet koşulları altında nasıl fark yaratabileceklerini öğretiyor.

Yorsan Akademi

İndeks Konuşmacı Ajansı’na Ulaşmak için Lütfen Tıklayın