Hakkımızda

Dönüşüm Yönetimi Merkezi Yönetim Danışmanlığı, 2011 yılında kuruldu. 2017 yılında Gerson Lehrman Group, Inc. bünyesine katıldı

İlk reorganizasyon ve yeniden yapılanma sürecini 1995 yılında kurduğumuz Skor Yönetim Danışmanlığı firması ile o dönemin sayılı dış ticaret firmalarından Penta Dış Ticaret’e uygulamıştık.

Ardından yapılandırmalar Eresin Topkapı Oteli, Onur Otomotiv, Edison Mission Enerji, Winkhause Türkiye, SKS Stakusit ve irili ufaklı başka firmalarla da devam etti.
Skor’dan sonra yapılanma ve reorganizasyonlar bizi bırakmadı ve çözüme ihtiyaç duyan firmalara zor dönemlerinde yönetici veya danışman olarak yön değişikliği hizmetleri verdik. Biri İsviçre, diğeri ABD de kurulu iki lider uluslararası firmayı zarar noktasından kar noktasına taşımayı başardık. Bunlara ABD de kurulu bir inşaat firmasının Afganistan operasyonları da eklendi.

Dönüşüm Yönetimi Merkezi, iş modeli tutmuş ancak artık her nasıl ise kar sağlayamayan firmaları en azından başa baş seviyesine getirme, düşük karlılıktaki firmaların ise karlılıklarını ve pazar paylarını arttırarak büyütme gibi iddialı ve zor görevleri başarabilecek bilgi, deneyim ve cesarete erişti.

Bu güne kadar yeniden yapılanma konusunda başarılı hizmetler verdi.

Özhan Atalay
Yönetim Danışmanı – Certified Management Consultant
ICBC Washington USA
Member of Gerson Lehrman Group, Inc.

PDF Ortamında Broşür İndirmek için Lütfen Tıklayınız !